Recenze

Recenze aneb co o nás řekli a napsali.

Chtěli bychom Vám tímto zprostředkovat zážitky a hodnocení návštěvníků naší motokárové trati v Plzni ve Lhotě. V září 2004 nás navštívili redaktoři prestižního časopisu "Auto rating" aby v rámci celorepublikové akce pořádané redakcí otestovali i naší trať. Jak jsme dopadli?

MOTOKÁRY PLZEŇ

Motokáry Plzeň

Délka tratě: 1030 m
Motokáry: MS Kart Honda GS 200 cm3
Ceny: 1 jízda (10 minut) 200 Kč, 2 jízdy 360 Kč, 3 jízdy 450 Kč

Náš názor: Na motokárové trati u Plzně vás přivítá téměř rodinná atmosféra. Nečekejte velkou restauraci, ale stany a dřevěnou boudičku, ve které se o vás prvotřídně postarají - specialitou je maso na žulovém kameni. Venkovní trať je na asfaltové obslužné stanici bývalého letiště. Její úroveň hodnotíme vysoko, stejně jako kvalitu motokár. Už samotná délka napovídá, že jízda nabídne skvělé zážitky, čemuž napovídá i střídání pomalých a rychlých pasáží. Motokáry jsou „otevřené“ a dosahují rychlosti kolem 70 km/h. Tato trať slibuje velmi dobré zážitky, některé pasáže jsou dost „na srdce“ a jejich působivost jistě umocní závodění ve skupině. Výhodou jsou silné motokáry obuté do závodních pneumatik, které zvyšují přilnavost. I když zde nenajdete zastřešený areál, zajezdíte si skvěle.

Několik dalších zážitků našich spokojených návštěvníků bezprostředně po závodech.

Vážení přátelé, včera, t.j. v pátek 10.6., jsem navštívil se svými kolegy vaši motokárovou dráhu. Pro mne, jako bývalého let. technika u 1.letky, která působila právě v prostoru 1.rozptylu a kde jsem byl 10 let, to byl doslova nostalgický návrat do historických míst mého života. Škoda, že letectvo skončilo tak, jak skončilo, ale Vám chci, nepochybně i jménem mých kamarádů, poděkovat za nezapomenutelné zážitky z jízd na vaší dráze, které, alespoň já se členy své rodiny, budu zcela jistě v dohledné době opakovat. Velmi pozitivně hodnotím Váš přístup k oznámenému defektu (opotřebovaná zadní pravá pneu), který jste, byť jsem k další jízdě použil jinou motokáru, okamžitě řešili a pneumatiku vyměnili. Přeji Vám všem jen vše dobré a bezproblémové pokračování ve Vašem podnikání. Ještě jednou děkuji a těším se na brzské shledání. P.S.: Hned večer jsem kontaktoval i několik svých známých a nejen s rodinou, ale i s nimi plánujeme další návštěvu u Vás. To, když dovolíte, bych Vám včas oznámil a požádal o event. rezervaci. Srdečně Vás všechny zdraví Ivan Petroušek.

 

Rád bych se ještě zeptal jestli bude možno zase letos v červenci uspořádat ježděníčko pro naší partu sado-maso-řezníků byla to neskutečná paráda, káry jezdí jak nikde jinde, dráha super a dlouhá, dobrá je zpátečka vepředu, která vrací jakoby do protisměru a taky zatáčka u depa, pochvalu taky pro hostinského - masíčko jako dort. Mirek „Šumi“ Plzeň

 

Jsem z Klatov a takřka celé léto jsme jezdili s našima klukama (8 a 11 let) a později neodolala i manželka na motokárovou dráhu na letiště do Plzně. Je to bombová trať a jak jsem si později přečetl na jejich netových stránkách (www.superkarting.cz) je i v ČR nejdelší. Nechci jim tady dělat reklamu, ale to co jsme tam s mou rodinou zažili za zábavu, vzrušení z rychlé jízdy i pohodovou atmosféru u kávy, pivka nebo grilovaného masíčka se tady těžko popisuje. Kluci už teď otravují kdy už zase letos vyjedeme na motokáry. Dokonce by raději tam než k moři. PS: Ještě musíme zpracovat maminu. :o)

Novinky

SLEVOMAT.CZ

22. ledna 2014

Rádi bychom Vás upozornili na prodej VOUCHERŮ na portále slevomat.cz. Připravili jsme nabídku - 2x1

KONEC SEZONY 2013 !!!!!!!!!!!!!!

10. listopadu 2013

K poslednímu říjnu jsme ukončili sezonu 2013. Pokud by jste měli zájem zahájit s námi tu příští - ne

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje flash objekty.

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje flash objekty.

design by AG25
;

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje flash objekty.

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje flash objekty.

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje flash objekty.